Autentyczne opinie naszych Pacjentów z portalu ZnanyLekarz.pl 

Dorota Dec, ocena 5/5 "Niestety system pozwala na danie tylko pięciu gwiazdek. Człowiek czyni magię. W średniowieczu spalili by go za szarlataństwo i powiązania z diabłem. Naprawił mi kręgosłup i nogi z uciążliwego bólu.. wapaniały i miły człowiek, pełne zaangażowanie,duża wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, duża wiedza, pracowity i pomysłowy. Bardzo bardzo dziękuję panie Marcinie za przywrócenie mi sprawności juz po pierwszej wizycie i chęci do życia."


Izabela, ocena 5/5 "Pan Marcin, pełen profesjonalizm, postawił męża na nogi, pokazał problem i co trzeba robić dalej. Szkoda że mieszkamy tak daleko bo na pewno mąż korzystałby z usług Pana Marcina, dziękujemy Panie Marcinie."


Stefan, ocena 5/5 "Miałem wizytę dziś. Jestem zadowolonym facetem bo wyszedłem z wizyty bez bólu.Fizjoterapeuta rzeczowy i konkretny. Zna się na swojej robocie. Polecam."


Monika, ocena 5/5 "Pana Marcina znalazlam w internecie, gdy bedac kilka dni w Polanicy szukalam ratunku. Po raz kolejny mialam blokade miesni i stawow w okolicy krzyzowej. Ratunek znalazlam, bo po tygodniu od zabiegow (manulana terapia i iglowanie) moglam powrocic do pracy i normalnego zycia. Spotkalam bardzo milego, kompetentnego mlodego czlowieka, ktory juz na wstepie stwierdzil, ze damy rade... i dalismy!! Szkoda, ze Pan Marcin jest tak daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale wiem ze jesli bede znow problemy, to napewno do Niego powroce. Bardzo polecam Pana Marcina!!! Pozdr. Monika"


Diana Dębska, ocena 5/5 "Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, niesamowita wiedza. Rzadko można spotkać człowieka, który tak oddaje się swojej pracy.
Pan Marcin metodę leczenia dobiera bardzo indywidualnie, przeprowadzając wcześniej wywiad i szukając przyczyny.
Trafiłam do niego z bólem głowy i barku. Okazało się, że przyczyną jest kręgosłup w fatalnym stanie. Pan Marcin zastosował różne techniki rehabilitacji bacznie obserwując reakcję organizmu. Chodzę do niego nadal, żeby dojść do pełnej sprawności.
Jestem przekonana, że ważniejsze dla Niego jest dobro pacjenta niż pieniądze. Szerze polecam :)"


Sylwia, ocena 5/5 "Wspaniały człowiek, kompetentny specjalista!
Dzięki umiejętnościom Pana Marcina w krótkim czasie wróciłam do formy po urazie. Terapie proponowane w gabinecie dają szybkie efekty.
Doskonały fizjoterapeuta! Atmosfera podczas zabiegu bardzo przyjazna, polecam w 100%."


Agata & Edmunt, ocena 5/5 "Świetny fizjoterapeuta o bogatej wiedzy i szerokim wachlarzu metod zabiegowych. W trakcie krótkiego pobytu w Polanicy Zdrój zaaplikował nam z mężem na urazy sportowe m.in. terapię manualną, FDM (bolesna, ale BARDZO skuteczna metoda), igłowanie i taping. Pan Marcin potrafi od razu postawić na nogi. Na pewno godny polecenia! Nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wymagajacych pacjentów!"


ZadowolnyKuracjusz, ocena 5/5 "Jestem bardzo zadowolony z usług medycznych świadczonych przez p. Marcina. Z czystym sumieniem zaliczyłbym go do grona jednego z najlepszych specjalistów w branży przez wzgląd na prezentowaną wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii, ogólnie wysoką jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm w kontakcie z pacjentem. W rezultacie wszystkie te cechy sprawiają, iż p. Marcin jest człowiekiem nie tylko kompetentnym i zaufanym, lecz przede wszystkim skutecznym w tym co robi a jego zabiegi przynoszą oczekiwaną poprawę. Gorąco polecam wszystkim!"