Firma Fizjomal istnieje od 2012 roku. Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz zespołami bólowymi różnego pochodzenia.

Rehabilitację prowadzimy w odpowiednio wyposażonym gabinecie rehabilitacyjnym.
Bardzo ważna jest dla nas diagnoza problemu z którym przychodzi do nas pacjent. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednią terapię manualną leczenia schorzenia.
Oprócz terapii manualnej oferujemy również zabiegi fizykoterapii m.in. Falę uderzeniową.

Posiadamy również mobilne sprzęty rehabilitacyjne i w razie konieczności dojeżdżamy do domu pacjenta.
Oprócz tego oferujemy naszym pacjentom profesjonalny dobór wkładek ortopedycznych wysokiej jakości ICB, których jesteśmy jedynym przedstawicielem na ziemi kłodzkiej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów uruchomiliśmy również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, który dowozimy i montujemy w domu pacjenta.

 

 

Poznaj nasz zespół:

mgr Marcin Maliński

Fizjoterapeutą zostałem w 2004 r. Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Doświadczenie zdobywałem pracując w wielu specjalistycznych placówkach medycznych.
Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii, tak aby zapewnić moim pacjentom rehabilitację na najwyższym poziomie.

 

 

W ramach ciągłego doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy ukończyłem następujące kursy i szkolenia:

 

Urszula Kopacz

Jestem fizjoterapeutką od 2009 roku Ukończyłam Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu na Wydziale nauk społecznych i zdrowia. Aktywnie poszerzam swoją wiedzę  uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuję się głównie w zabiegach fizykoterapii, masażu z elementami terapii manualnej.