VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Rehabilitacja

  Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pacjentów zamieszkujących całą ziemię kłodzką. Prowadzimy rehabilitację stacjonarną w dobrze wyposażonym gabinecie. W razie konieczności dojeżdżamy również do pacjenta. Posiadamy przenośne łóżka do rehabilitacji oraz...

  Wkładki ortopedyczne

  Jesteśmy jedynym przedstawicielem wkładek ortopedycznych ICB na ziemi kłodzkiej. Przeprowadzamy profesjonalny pomiar dobieramy wkładki odpowiednie do danego schorzenia. 

  Wypożyczalnia sprzętu medycznego

  Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z NFZ, PCPR i PFRON oraz wyborze i zorganizowaniu odpowiedniego zaopatrzenia. Na terenie powiatu kłodzkiego dojedziemy do pacjenta i...
 • Marcin Maliński - dyplomowany fizjoterapeuta

  Fizjoterapeutą zostałem w 2004 r. Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.  

  Urszula Kopacz - dyplomowana fizjoterapeutka

  Jestem fizjoterapeutką od 2009 roku Ukończyłam Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu na Wydziale nauk społecznych i zdrowia.  

  Zobacz certyfikaty

  Oprócz dyplomu i wykształcenia zdobytego na uczelni wyższej stale doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Zobacz wybrane...

Poznajmy się bliżej

Naprawdę rozumiemy potrzeby naszych pacjentów. Stawiamy na jasny, klarowny dialog z pacjentem i trafną diagnozę,bo zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze. Dlaczego to my powinniśmy przeprowadzić Twoją rehabilitację? Bo nam zależy. 

MARCIN MALIŃSKI - fizjoterapeuta 

 

O mnie słów kilka

Marcin Maliński - fizjoterapeuta z wieloletnim stażem w placówkach medycznych. 

Fizjoterapeutą zostałem w 2004 r. Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Doświadczenie zdobywałem pracując w wielu specjalistycznych placówkach medycznych.
Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii, tak aby zapewnić moim pacjentom rehabilitację na najwyższym poziomie.